Які переваги має купівля житла в Одесі

Одеса - це місто, жити в якому мріють мільйони. Багата історія, надзвичайні морські краєвиди та неперевершений шарм притягує до нього безліч охочих. Відповідною є і маса варіантів сучасного ринку нерухомості в Одесі, який дивує своїми масштабами.Втім, покупці, звісно, очікують, щоб житло було високої якості та з добре розвиненою інфраструктурою і адекватною ціновою політикою. Всі ці складові враховані в ЖК Мандарин в Одесі, що зручно розмістився майже в самому історичному центрі міста в Приморському районі.Житловий комплекс здивує кожного зручним плануванням європейського рівня та приємними пейзажами прибудинкової території.

Переваги ЖК Мандарин

Житловий комплекс Мандарин в Одесі має ряд безперечних переваг:
  • Зручність розташування новобудови.
  • Приємний парадокс. Жити в історичному центрі міста і насолоджуватися чистим повітрям, завдяки озелененню, яке сягає житлового комплексу та вдихнути на повні груди свіжість ранкової прохолоди.
  • Наявність підземного паркінгу.
  • Чудово розвинена інфраструктура та хороша транспортная развязка
  • Комфорт високого рівня завдяки надсучасний якісній звуко, шумо та теплоізоляції.
  • 24 поверхи, зручне планування та розкішний сучасний дизайн -це реальність і можливість для кожного в ЖК Мандарин.

Все це робить ЖК Мандарин вкрай привабливою інвестицією та чудовим місцем для життя. А завдяки сучасним технологіям кожен може детально ознайомитись з усіма нюансами житлового комплексу та оцінити його якість, при цьому не витрачаючи особистий час. Віртуальну мандрівку по ЖК Мандарин можна здійснити з офісу чи з іншого зручного місця. Це дозволить провести знайомство з плануванням квартир і казковою панорамою з власної оселі.

Гарантії від забудовника

Одна з найдосвідченіших будівельних компаній “Будова” займається будівельними роботами та оздобленням ЖК Мандарин, що гарантує високу якість робіт і надає житло європейського рівня в Україні. Кожен клієнт, який зацікавився новобудовами компанії, може завітати до неї за адресою м. Одеса, вул. Канатна 122, де привітні та щирі представники компанії допоможуть вирішити питання щодо житла, враховуючи всі побажання та вимоги. Прийом клієнтів здійснюється з 9:00 до 18:00 у будні та з 10:00 до 15:00 у вихідні.Якщо майбутній власник квартири не має досвіду в купівлі нерухомості і вагаєтесь в цьому питанні, то компанія пропонує ознайомитись з відгуками вдячних клієнтів, які стали щасливими власниками квартир в ЖК Мандарин.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення