Який вид спорту є найкориснішим для здоров'я

Дослідники заявили, що плавання є одним з найкорисніших видів спорту. Воно може стати причиною довголіття, а також підвищує кардіореспіраторну витривалість, що допомагає серцево-судинній системі витримувати фізичні навантаження. Про це пише видання Express.

Вчені провели дослідження, у якому взяли участь понад 40 000 чоловіків у віці від 20 до 90 років. За людьми з експерименту спостерігали протягом 32 років. У результаті було виявлено, що плавання знижує рівень ризику смерті на 50%, ніж біг і спортивна ходьба.

Провідний науковий співробітник Стівен Блер, професор фізичних наук в Університеті Південної Кароліни, був здивований результатом. Він очікував, що бігуни також мають менший ризик померти, як і плавці.

Стівен Блер наголосив, що плавання є корисною альтернативою традиційним режимам фізичних вправ для поліпшення кардіореспіраторної витривалості для широкої популяції, а також для пацієнтів, які страждають на хронічні захворювання.

"Плавання може бути хорошою альтернативною фізичною вправою для осіб, які не можуть брати участь у бігу чи інших формах фізичних навантажень", – додав професор фізичних наук.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення