Виступаючи у Верховній Раді з річним звітом про роботу уряду, він заявив, що Україна вже "позбулася російської наркотичної газової залежності, а Росія перестала бути газовим диктатором".
За його словами, кабінету міністрів за минулий рік вдалося, зокрема, запустити реверс газу з Європи, вигнати всіх посередників, зменшити ціну і диверсифікувати джерела.
Торкаючись відносин з "Газпромом", Яценюк заявив, що Києву сьогодні "вигідніше купувати газ у Європі. "Якщо "Газпром" хоче, щоб ми купували в нього, хай покаже, що він є більш конкурентоспроможним", - сказав прем'єр
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22