Є чітка стратегія: названо три небезпечних сценарія Кремля для України

 Апостроф

Росія буде намагатися отримати в результаті виборів в Україні підконтрольного президента і недієздатний парламент.

Про це військовий експерт і блогер Олексій Арестович розповів в інтерв'ю

На думку експерта, насамперед Кремль намагатиметься отримати "свого" президента: "Жінка з косою - однозначно їх, тому що там настільки тісні газпромівські зв'язки, що просто страшно говорити про це".

У разі провалу увагу буде зосереджено на парламенті, - він повинен буде або постійно перебувати в конфлікті з президентом і заважати проводити проєвропейські реформи, або провести в Раду маленькі партії, через які фрагментований парламент не зможе прийти до єдиної думки через велику кількість фракцій.

"Для них задовільним є будь-який з цих варіантів, навіть мінімальний. Тому вони не дуже турбуються, і, судячи з усього, їм, напевно, вдасться змікшувати наш парламент і зробити його ще більш недієздатним, ніж нинішній. Вони до цього йдуть і, я так думаю, успішно вирішать це завдання хоча б у мінімальному пакеті", - зауважив Арестович.

"Уся ця стратегія гібридної війни не передбачає масштабні дії, а мінімально необхідне втручання. Як у Криму, як під час вторгнення в серпні 2014-го, як на дипломатичному, телевізійному, інформаційному фронтах, як в історії з парламентом. Там платять мінімум, тому що розуміють, що великі планувальники відразу потраплять під санкції, а це означає падіння бюджетів. Значить, потрібно вміти вирішувати завдання малими бюджетами. І вони це роблять", - резюмував військовий експерт

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення