Є підстави думати, що "ДНР" скоро не буде: в Росії дали прогноз

Загострення ситуації в Авдіївці на Донбасі говорить про те, що в Кремлі готуються "злити" так звану ДНР.

Про це в інтерв’ю ONLINE.UA розповів російський драматург, публіцист і блогер Володимир Голишев.

"Погляньте на "авдіївський сюжет" з боку. Що ми бачимо? Колабораціоністи на очах у всього світу цинічно зневажають "мінські домовленості", атакувавши мирне українське місто. Очевидно, що головна сторона, що програла тут — ДНР. А реальна мета Кремля — "злив" цього "токсичного активу", — сказав він.

"По-перше, тепер для всіх очевидно, що відмова Києва визнавати ДНР суб’єктом переговорів абсолютно виправдана.

Всі багаторічні зусилля Кремля по "олюдненню" вигляду Захарченко та інших польових командирів були змарновані", — додав публіцист. За словами Голишева, якщо Росія перестане постачати бойовикам зброю, ніякої ДНР не буде.

"З іншого боку, ЗСУ тепер мають карт-бланш на будь-які відповідні силові дії. Але ж ДНР — фейковий освіту, не має за спиною нічого, крім Москви. Якщо завтра в Донецьк не привезуть гроші й боєприпаси, післязавтра ніякої ДНР не буде. І є підстави вважати, що рівно це найближчим часом і відбудеться. "А ручки — ось вони!" — посміхається Кремль і люто таврує "агресивні устремління київської вояччини". У цих умовах "молода республіка" цілком може почути від московського залицяльника: "Давай як-небудь сама, мила. Мені ніколи". І картковий будиночок звалиться", — вважає він.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення