Je suis Panama - Charlie Hebdo висміяв "панамські офшори"

 Facebook

Новий номер журналу вийшов із заголовком "Фіскальний тероризм"Французький сатиричний тижневик Charlie Hebdo презентував новий номер журналу з карикатурою, присвяченою результатам розслідування про офшорні компанії по всьому світу. Про це повідомляється на сторінці журналу у Фейсбуці.

"Фіскальний тероризм" - з таким заголовком вийшов новий номер журналу. На титульній сторінці зображено "сильних світу цього", які тримають в руках таблички з написом "Je suis Panama".

Нагадаємо, в опублікованому 4 квітня розслідуванні Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів про офшори, пов'язані з панамською компанією Mossack Fonseca, йдеться про угоди і офшори 12 діючих і колишніх світових лідерів, 128 політиків та офіційних осіб, а також 29 мільярдерів зі списку найбагатших людей за версією Forbes.Зокрема там згадуються угоди, до яких можуть бути причетні президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністри Ісландії і Пакистану, родичі голови КНР Сі Цзіньпіна і президента Азербайджану Ільхама Алієва.

Крім того, опубліковано розслідування про офшори друга президента РФ Володимира Путіна Сергія Ролдугіна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення