Засуджений після смертельного ДТП актор Михайло Єфремов вперше дав інтерв'ю журналістам і розповів про життя в колонії. Про це повідомляє StarHit.

Актор зізнався, що найскладніше в колонії – це режим. До цього йому довелося звикати кілька місяців.
"Колонія – це не страшно. Трошки незвично було те, що жорсткий режим, система життя в усьому регламентована. До цього довелося звикати. Те, як я жив до цього, – там системи ніякої не було. Звикав два-три місяці", – розповів актор журналістам.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55