Єгипетські криміналісти назвали можливу причину аварії А320

 Associated Press

Єгипетські криміналісти, проаналізувавши останки загиблих під час катастрофи літака Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir, дійшли висновку, що причиною аварії став вибух на борту. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на високопоставленого експерта-криміналіста, який говорив на умовах анонімності.

За його словами, усі 80 фрагментів тіл, привезених у Каїр, настільки малі, що "наразі немає навіть єдиної цілої частини тіла, - руки або ноги".

"Логічне пояснення полягає в тому, що це був вибух", - додав він.При цьому експерт не уточнює, чи знайдено сліди вибухових речовин.

Раніше, 20 травня, влада Єгипту знайшла перший фрагмент тіла зі зниклого авіалайнера, також було виявлено частину сидіння. Того ж дня знайшли особисті речі пасажирів.

За словами представників єгипетських збройних сил, знахідку зроблено в акваторії Середземного моря, за 290 кілометрів від прибережного міста Олександрія.Літак А320 авіакомпанії EgyptAir, що виконував рейс з Парижа у Каїр, зник з радарів 19 травня відразу після того, як увійшов у повітряний простір Єгипту. На борту перебували 66 осіб, у тому числі 56 пасажирів.

Серед них були 30 громадян Єгипту, 15 громадян Франції і представники ще 10 країн.21 травня французьке бюро розслідувань і аналізу безпеки цивільної авіації (BEA) повідомило, що автоматична система літака EgyptAir за кілька хвилин до втрати зв'язку відправляла сигнали про наявність у салоні диму.

Експерти пов'язали це з пожежею, яка могла виникнути у туалетній кімнаті біля кабіни пілотів і у відсіку радіоелектронного обладнання.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення