Їх будуть палити і різати: окупантам напророкували незавидну долю в Україні

Російських загарбників під час спроби масштабного наступу на Україну чекає незавидна доля - їх буде палити і різати українська армія.

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив ветеран АТО, поет Гліб Бабич.

За його словами, щоб захопити Україну й утримувати її під своїм контролем, РФ потрібно до чотирьох мільйонів постійного контингенту окупаційних військ.

"Вести постійну війну на всій території їм важко буде. Міццю задавити можна, але треба щоб війська не встали, щоб їм не дали відповідь", - пояснив Бабич.

"З того боку маса людей, які не уявляють, що таке реальний бій. Їхня голова забита сміттям про "героїчне минуле" й Афганістан", - зазначив ветеран АТО.

При цьому, наголосив він, не варто сприймати серйозно тих росіян, які встигли повоювати на Донбасі.

"Коли вони зіткнуться нехай і з нечисленною армією, яка буде їх палити і різати, мотивація воювати впаде значно. Не так все просто", - сказав фронтовик.

На його думку, росіянам не потрібно іронізувати щодо того, що Україна - "горда, маленька і слабка країна".

Бабич наголосив, що хоч Збройні сили України перебувають у процесі становлення, "з погляду мотивації і готовності до реального бою, максимального ризику для життя" росіяни програють українцям.

"За країну треба вбивати ворога, а не вмирати.... Та сторона, яка це спробує, в процесі 10 разів подумає... Це і з тієї сторони розуміють", - резюмував ветеран війни на Донбасі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення