Юлія Марушевська подала в суд на Насірова

Керівник Одеської таможні Юлія Марушевська подає до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Про це Юлія Марушевська написала на своїй сторінці у Фейсбук.

"Голова ‪ДФС‬ створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники", - написала Марушевська.

За словами Марушевської, після того як почалися провадження щодо особливо резонансних персонажів на керівних посадах пан Насіров заборонив нам проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів. Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов.

"Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби. Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх “парашутистів” на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду",- підкреслила чиновниця

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення