Житель Канади Роб Спенс вставив відеокамеру замість правого ока, яке він втратив у дитинстві. Чоловіка називають термінатором, адже у пристрій-імплант вбудували червоне світлодіодне підсвічування.

Про це пише видання Daily Mail. Пристрій назвали Eyeborg від англійських слів "око" і кіборг.
Пристрій записує все, що бачить Спенс, навіть те, як він моргає. Камера не підключена до очного нерву і не передає зображення в мозок. Чоловік може записувати все, що бачить протягом 30 хвилин, а дані по бездротовому з'єднанню передаються у сховище.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55