Кара небесна: у Ростові-на-Дону під час страшної зливи загинули люди (відео)

 Interfax

Режим надзвичайної ситуації введено в Ростові-на-Дону на півдні РФ у зв'язку з найпотужнішою зливою, яка обрушилася на місто, повідомляє Интерфакс.

В адміністрації міста створено оперативний штаб, всі сили і засоби міського господарства переведено на посилений режим роботи.

У Ростові-на-Дону пройшла сильна злива, що супроводжувалася поривами вітру, сотні людей не могли дістатися до своїх будинків через стихію. Ростовці ховалися в магазинах і підземних переходах. Автомобілісти паркували машини біля тротуарів і заходили у кафе і магазини для того, щоб перечекати грозу.

Сильний вітер ламав гілки дерев, а потоки води на вулицях збивали людей з ніг.

З 21:00 тимчасово обмежено рух усіх видів транспорту на автодорозі Кочубей-Зеленокумськ-Мінводи в межах Будьонівського району.

Під час сильної зливи, що обрушилася на Ростов, загинула 14-річна дівчинка. Надзвичайна подія сталася на проспекті Будьонівському. Під час зливи потоком води дівчинку затягнуло під автомобіль. За словами рятувальників, люди, які були поруч, спробували її врятувати, проте потоки води були такими сильними, що витягти з-під машини дівчинку не вдалося, вона загинула.

В екстрених службах регіону повідомили, що потоки дощової води, спричинені сильною зливою, затопили до десятка легкових автомобілів, інформує Інтерфакс-Україна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення