Карантин у Києві був введений через загрозу поширення коронавірусу і в місті була припинена робота метро. Міський транспорт курсує, але з певними правилами. Всі пасажири повинні бути у медичних масках і в одному салоні повинно бути не більше 10 осіб.
За порушення цих правил покладається штраф і відповідальність за порушення будуть нести водії транспортних засобів. Контроль за порушеннями здійснюють правоохоронні органи.
Проте в Києві вже другий день спостерігається транспортний колапс, оскільки жителі не дотримуються правил, бо багатьом не вдалося перейти на дистанційний варіант роботи.
Крім того, в столиці багато працівників, які змушені бути присутніми на робочих місцях. Для того, щоб дістатися до місця призначення, люди штурмують транспорт.





18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55