Карантин в Україні: які обмеження знімуть з 22 травня

З 12 травня в Україні почали пом'якшувати карантинні заборони та стало відомо, що планує дозволити українцям після 22 травня.

Як повідомляють у МОЗ, з 22 травня в Україні планують дозволити проведення спортивних змагань, роботу готелів, проведення ЗНО. Відкриються дитячі сади, а також запустять з деякими обмеженнями громадський транспорт.

"Якщо говорити про пом'якшення – це дозвіл на проведення спортивних змагань, але, звичайно, без глядачів. Це відкриття готелів, крім хостелів і функціонування ресторанів і спортивних залів. Це зовнішнє незалежне оцінювання, тобто ми даємо дозвіл. Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт і також дошкільні навчальні заклади", - розповів глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу.

Він підкреслив, що всі послаблення будуть можливі тільки при дотриманні протиепідемічних правил. Українці будуть зобов'язані дотримуватися маскового режиму, соціальну дистанцію, дезінфекцію рук і поверхонь.

Степанов пояснив, що під кожен пункт ослаблення будуть розроблені дуже чіткі критерії роботи. Будуть розроблені строгі правила проведення спортивних змагань та роботі громадського транспорту.

загрузка...

Більше новин