Катастрофа літака МАУ: Україна отримала викривальний запис розмови пілота з диспетчером (відео)

Україна має запис, який доводить, що Іран знав, що літак МАУ збила ракета відразу ж після трагічної НП.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу "1+1". Так він прокоментував оприлюднений запис переговорів диспетчерської аеропорту Тегерана і другого пілота літака іранської компанії "Асеман Ейрлайнз".

"Зараз у нас є ще один запис. Чому я говорю "ще один", тому що в мережі з'явилося відео з невідомих акаунтів, на якому видно збивання чогось чимось. Спочатку було так. А зараз наші фахівці отримали запис, який ми ще тоді без доступу до диспетчерської і без "чорних ящиків" отримали, і який повністю збігається з відео, яке було в мережі", – пояснив Зеленський.

Він підкреслив, що екіпаж іранського літака бачив, як в літак МАУ летіла ракета.

"Там все чутно – він говорить, що "мені здається, що летить ракета", він це говорить і перською, і англійською мовами, там все зафіксовано. Дійсно це доводить, що іранська сторона знала з самого початку, що наш літак збила ракета, це їм було відомо вже на момент збивання. Після цього пострілу іранський диспетчер виходить на зв'язок з нашим літаком дуже багато раз, але там тиша", – повідомив Зеленський.

При цьому президент додав, що може бути і інша версія події.

"Може бути й інша версія, так як диспетчер дуже багато раз виходить на зв'язок з нашим літаком. Я думаю, що він розумів, що був вибух, але через що, думаю, в той час, він міг не розуміти. Може він говорив – "Ми можемо сідати", може, говорилося і про це", – уточнив Зеленський.

За його словами, фахівці будуть крок за кроком розслідувати цей запис.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення