«Кавказ.Реалії»: спікер парламенту Чечні побив голову Верховного суду Чечні

 MediaZona

Спікер парламенту Чечні Магомед Даудов напав на виконуючого обов'язки голови Верховного суду республіки Тахира Мурдалова в його власному кабінеті, пише видання «Кавказ.Реалії».

За словами джерел видання, Даудов, також відомий на прізвисько Лорд, приїхав до будівлі суду в супроводі десяти автомобілів, і чотири десятки його супутників оточили будівлю. Після цього Даудов пішов у кабінет Мурдалова і «став бити в. о. голови, вимагаючи, щоб той написав заяву про звільнення за станом здоров'я».

«Кавказ.Реалії» пише, що Мурдалов підписувати документ відмовився, і тоді разом з Даудовим бити його розпочали кілька охоронців. Даудов також погрожував Мурдалову вбивством.

«Вбити — не мужність, на більше ти не здатний, мені втрачати нічого», — нібито відповів суддя.

Після нападу Даудов покинув будівлю суду. За даними видання, жоден з лікарів в Грозному не погодився провести медичний огляд Мурдалова»

На початку травня наступного дня після наради у глави республіки Рамзана Кадирова судді Урус-Мартанівського міського суду Супьян Яндаров і Грозненського районного суду Зайнди Хусаїнов пішли у відставку за власним бажанням. На нараді Кадиров різко розкритикував їх роботу, пославшись на винесення суперечливих рішень і невиправдане затягування розгляду справ.

15 травня стало відомо, що у відставку пішов і голова Верховного суду Чечні Магомед Каратаєв. Він пояснив, що на совещении у Кадирова його роботу визнали незадовільною: «Це були кричущі факти грубих порушень закону, і я повністю беру на себе відповідальність за ці помилки, допущені суддями».

36-річний Магомед Даудов був затверджений на посаді спікера парламенту Чечні четвертого скликання 4 жовтня. Він і раніше обіймав цю посаду після смерті Дукувахи Абдурахманова, однак попередній парламент було вирішено розпустити, щоб поєднати нові вибори з єдиним днем голосування в Росії 18 вересня

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення