Радник міністра МВС Зорян Шкіряк заявив про відсторонення керівництва ГУНП у Вінницькій області. Про це він написав на власній сторінці у Facebook.
"Керівництво ГУНП у Вінницькій області, на чолі з начальником, відсторонено від виконання обов’язків", - йдеться у повідомленні.
За даними політолога Тараса Березовца, відсторонення керівництва поліції на Вінниччині пов'язане з тим, що озброєні бандити, які влаштували перестрілку у Броварах, приїхали з Вінниччини.
Нагадаємо, 29 травня, у місті Бровари на Київщині вранці сталися масштабні криваві "розбірки" між групами молодиків. Чоловіки відкрили стрілянину на очах у мешканців прилеглих будинків.
Також місцеві мешканці стверджують, що за кілька днів до стрілянини "тітушки" залякували місцевих перевізників.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55