Користувачів соціальних мереж розбурхала тривожна заява ветерана АТО Олександра Животовського, який був одним із захисників Донецького аеропорту.
Зокрема, він на своїй сторінці в мережі опублікував текст, в якому підкреслив, що не збирається здійснювати самогубство. Животовський говорить про роботу партії "Національний корпус" (створена на базі громадянського корпусу "Азову").


Варто зазначити, що "кіборг" згадує про резонансну загибель в 2015 році заступника керівника штабу громадянського корпусу "Азову" Ярослава Бабича. Нагадаємо, інформація про самогубство Бабича викликала сумніви в соціальних мережах. Зокрема, журналісти звертали увагу, як поліція несподівано закрила справу щодо загибелі одного з ідеологів "Азову".
Животовський у коментарях підкреслив, що, якщо його найближчим часом знайдуть мертвим, то варто вважати це вбивством.
23.05.26 | 17:00
21.05.26 | 22:16
17.05.26 | 19:30
17.05.26 | 18:18
17.05.26 | 17:49