У вівторок, 13 вересня, київський метрополітен працюватиме на годину довше через футбол
Про це повідомила прес-служба підземки.
Заходи передбачені у зв’язку із проведенням футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ, Україна) та "Наполі" (Неаполь, Італія).
Крім того, 13 вересня з 20:45 до 21:45 станція "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід, "Палац спорту" на вихід, а "Площа Льва Толстого" на вхід.
Після закінчення футбольного матчу також можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій, додали в прес-службі
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55