Жителів Києва агітують служити у військах НАТО в квитанціях за комунальні платежі. Про це в понеділок, 15 серпня, повідомляє видання «Вести».
Розміщена на платіжках реклама закликає вступати на контрактну службу у Збройні сили України (ЗСУ).
«Є можливість приймати участь в миротворчому контингенті НАТО за кордоном. Зарплата 1000-1200 євро», — наводить видання текст оголошення.
Джерело в міністерстві оборони уточнило , що потік охочих служити в армії знизився, тому військкомати вдаються до таких способів реклами.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34