Завдяки спеціальному онлайн-сервісу кожен киянин зможе дізнатися про наявність медпрепаратів у лікарнях міста. Про це повідомили в прес-службі КМДА.
У столиці створено спеціальний інтернет-сервіс, завдяки якому кожен киянин зможе дізнатися про наявність медпрепаратів у столичних лікарнях.
“Йдеться про ліки та медичні вироби, що закуплені за рахунок місцевого та Державного бюджетів і мають використовуватися для киян на безоплатній основі”, — розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький.
Така ініціатива влади покликана збільшити рівень доступності медичної допомоги. Списки оновлюються щоденно, контроль за виконанням покладено на головних лікарів.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34