Киянин намагався вивезти контрабандою у Дубаї рідкісні брили бурштину та прикраси (фото)

Київськими митниками в "Борисполі" вилучено двохсот- та трьохсотграмові брили бурштину. Про це повідомили у ДМСУ.

"Необроблений бурштин рідкісно крупних фракцій - брили по 200 та 300 грамів кожен - виявлені співробітниками Київської митниці у пасажира, який відлітав через аеропорт "Бориспіль" до Дубаї", - йдеться у повідомленні.

Загалом у валізі молодого чоловіка серед його особистих речей знаходилось 13 каменів бурштину різного кольору, розміру і незвичних, чудернацьких форм та 26 виробів з сонячного каміння - намисто, браслети та кабошон.

Кожен камінь загорнутий в плівку, а вироби - в окремих пакетиках. Загальна вага 13 необроблених каменів склала трохи більше 3 кг (3,022 кг).

Для проходження митного контролю пасажир обрав спрощену систему "зелений коридор", чим засвідчив про відсутність товарів, які підлягають письмовому декларуванню. Натомість переміщував дорогоцінне каміння.

Зі слів пасажира, прикраси та бурштин він віз як сувенір знайомим в Дубаї.

Наразі стосовно пасажира, яким виявився 29-річний киянин, Київською митницею Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Бурштин та вироби з нього вилучено. Матеріали справи митниця скерує до суду.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення