Другий день поспіль Київ скутий ожеледицею. Через кригу на тротуарах люди вимушені продумувати кожен крок, а на дорогах почастішали аварії.
У ніч на 11 грудня в столиці пройшов дощ. У поєднанні з мінусовою температурою вулиці вкрило льодом. Влада міста відправила 341 одиницю спецтехніки й 50 бригад з ручного прибирання, що посипали дороги сумішшю для профілактики ожеледиці.
Водночас комунальники з очищенням шляхів не справляються, про що свідчать численні фото киян, опубліковані у соцмережах.
"Бережіть себе і без необхідності не виходьте поки з дому. Травмпункт на Виноградарі, вулиця Мостицька", - зазначає паблік "Київ оперативний".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55