Київщина відмовилася послабити карантин з 22 травня

Київська обласна державна адміністрація 22 травня не буде пом’якшувати карантин, введений через пандемію COVID-19. Причиною було названо те, що один із необхідних показників перевищив допустиму норму. Про це повідомила пресслужба КОДА на своєму сайті.

Так, 20 травня Кабмін ухвалив постанову "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів".

Нею передбачено послаблення або припинення у регіонах протиепідемічних заходів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Для цього вирішили ураховувати оцінку епідемічної ситуації та наступних трьох ознак:

  • Інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) має становити менше ніж 12 осіб.
  • Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Потрібен показник менше 50%.
  • Середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

Які показники на Київщині:

  • Інцидентність: 13,9 на 100 тис. населення.
  • Завантаженість ліжок: 8,9 %.
  • Середня кількість тестувань: 19,2 на 100 тис. населення.
"Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права ухвалити рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів", – йдеться у повідомленні Київської облдержадміністрації.

Зазначається, що КОДА моніторить протиепідемічну ситуацію щоденно, і у разі її покращення рішення про послаблення карантину буде ухвалено негайно.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення