Київська суддя влаштувала поліціянтам розборки на дорозі (відео)

 Обозреватель

У Києві поліціянти затримали суддю Солом'янського суду Вікторію Кицюк, яка порушила правила дорожнього руху і влаштувала розбірки з патрульними.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав начальник департаменту патрульної служби МВС Євген Жуков, відомий як Позивний Маршал.

Він розповів, що автомобіль із суддею зупинився посеред вузької вулиці і тим самим заблокував рух в обидві сторони. Серед автомобілів, що опинилися в заторі, був патруль поліції.

За словами Жукова, спочатку суддю Кицюк просили просто перепаркувати автомобіль.

"Водночас включився режим "дурник" - я не я, машина не моя, я не водій, я "пішов", чоловік приїде і т.д. Все це супроводжувалося дзвінками в Генеральну прокуратуру. Власне, звідти і почалися дзвінки в управління патрульної поліції: "Що там, так чому!?" - написав він.

У підсумку після неодноразових прохань пред'явити документи патрульні затримали суддю.

"Свята Вікторія" була затримана. Приїхав п'яний "друг" і далеко від нього не відстала подруга (напевно, теж суддя). Ну, там на відео є: "нищеброди, ви за 8 тисяч готові маму продати". Ось так от думає вища каста суддів про патрульного поліціянта", - наголосив начальник департаменту патрульної служби МВС.

Він оприлюднив відео з місця правопорушення.

Жуков повідомив, що патрульні, які затримували суддю, можуть понести кримінальну відповідальність за перевищення.

"Я навіть боюся уявити, що судити їх буде ця шикарна дама, яка так смачно курить цигарку (на відео). Важко, але я не збираюся пускати хлопців під прес. Дуже хотілося, б щоб ця інформація дійшла до президента. З такими "законослухняними" суддями ми багато чого досягнемо! Але ж потрібно було всього лише перепаркувати автомобіль і показати хоч якісь документи!" - наголосив начальник департаменту патрульної служби МВС.

У свою чергу суддя Вікторія Кицюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook категорично заперечує свою провину і звинувачує поліціянтів у некомпетентності.

Суддя вимагала, щоб поліція оприлюднила повний запис із реєстратора копів без нарізки

Ситуація викликала великий резонанс щодо суддівської недоторканності

"Про недоторканності давно і наполегливо кажу одне - прибрати з усіх! Закон і так передбачає нормальні механізми захисту в рамках прав людини і громадянина, існують додаткові гарантії безпеки як для держслужбовців, та й крім того, чого ще хотіти, якщо вина когось може бути доведена тільки в Суді. Так що недоторканність - зручний інструмент для незручних справ",-написав користувач Кирил Недря

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення