Київські чиновники вкрали 40 млн грн

 МВС України

Керівництво одного з державних підприємств у столиці протягом шести років вкрали 40 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Правоохоронці встановили, що між державним підприємством та іноземним агентством укладено договір на поставку обладнання. Частина отриманих кредитних коштів посадові особи ДП вирішили перерахувати на депозитні рахунки банків. В результаті цих операцій вони протягом 2009-2015 років отримали відсотки, які використали на власні потреби. Тим часом в результаті нецільового використання отриманих кредитних коштів державному бюджету завдано збитків на суму майже 40 млн. Гривень.За даним фактом слідчим управлінням київської міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем».

За вчинення дій, які інкримінують чиновникам держпідприємства, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення