Київські школи закривають на карантин

 КМДА

Київська влада постановила з суботи, 16 січня, ввести карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, установах міста Києва і ввести обмеження на проведення публічних заходів у столиці.Про це повідомляється на сайті мера Києва Віталія Кличка.

"Ми вирішили не чекати, поки буде перевищено епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці і постановили ввести з суботи карантин у Києві для недопущення поширення сезонних захворювань.

Це превентивна міра, адже ми бачимо негативну динаміку за кількістю хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми повинні попередити поширення сезонних захворювань", - сказав Кличко.

За його словами, Київ стовідсотково забезпечений противірусними засобами.Мер також звернувся до власників столичних аптек з проханням не підвищувати ціни на противірусні та імуностимуляційні засоби і вітаміни.

Профілактичний карантин у столиці буде введено з суботи, 16 січня, і триватиме він до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті.Нагадаємо, в Україні знову циркулює грип, який лютував у 2009-2010 роках ("свинячий грип").

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення