Кількість смертей від сурогатного алкоголю сягнула 53

 Лівий берег

Станом на вечір 6 жовтня в Україні зареєстровано 105 випадків отруєння фальсифікованим алкоголем. Половина з отруєних - 53 людини - померли.

Про це повідомляється на сайті Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Порівняно зі вчорашніми даними, кількість померлих збільшилася на дві людини. Це жителі міста Бакалея Харківської області.

Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю в Харківській області сягнула 86, з них померло 40. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 28 померлих.

Нових випадків отруєнь в інших областях не зареєстровано.

Нагадаємо, люди почали вмирати від сурогатної горілки 21 вересня. Спочатку смерті були зафіксовані тільки в Харківській області, потім з'явилися повідомлення про летальні випадки в Лимані Донецької області, Миколаєві та Рубіжному Луганської області.

У Харкові та на Донбасі поліцейські затримали головних постачальників сурогатного алкоголю, який розповсюджували на території східної України та Миколаївської області. Крім того, затримано 27-річного організатора підпільного "бізнесу". У нього вилучили чотири тонни спирту. Також стало відомо, що три тонни сурогату потрапили у вільний продаж.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення