Кількість туристів у світі досягла 1,2 млрд людей: Куди їдуть

 УНН

Кількість туристів у світі зросла на 4,4% в 2015 році і досягла 1,184 млрд чоловік. Такі дані опублікувала Міжнародна організація туризму при ООН.

“Кількість міжнародних туристів зросла на 4,4% в 2015 році, досягнувши показника 1,184 млрд людина, такі дані оприлюднені в останньому звіті Всесвітньої туристичної організації при ООН.

Таким чином, кількість міжнародних туристів зросла на 50 млн чоловік у порівнянні з 2014 роком”, – йдеться у звіті.

Так, кількість міжнародних туристів досягла нового рекорду, після істотного падіння в 2010 році. Якщо дивитися по напрямках, куди їдуть туристи, то 5% -ве зростання в 2015 році впевнено отримали Європа, Північна і Південна Америки та Океанія.

Напрями Близького Сходу зросли за кількістю туристів на 3%.

Щодо Африки, то за приблизними даними міжнародний туризм впав приблизно на 3%, через те, що популярні раніше напрямки північної Африки втратили близько третини туристів. МОП ООН також прогнозує позитивну динаміку подорожей в 2016 році, хоча можливо і трохи нижче, ніж у попередні роки.

Так, в 2016 зростання кількості міжнародних туристів очікується на рівні 4% у всьому світі.

За напрямками, очікується, що найбільше туристів попрямують в Азію, Океанію і обидві Америки, а найменший приріст туристів очікують на Близькому Сході.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення