В результаті вибуху в метро Санкт-Петербурга загинуло 14 осіб, повідомила міністр охорони здоров'я Росії Вероніка Скворцова. Раніше було відомо про 11 загиблих, але ще троє померли від травм, не сумісних з життям.
Нагадаємо, 3 березня близько 14:00 у Санкт-Петербурзі на станції метро пролунав потужний вибух.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55