У Києві після вибуху у багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької загинуло дві людини. Про це заявив очільник Національної поліції України Ігор Клименко.
"Вибух відбувся десь приблизно на 6 поверсі, на місце зразу прибула поліція сили ДСНС. На даний момент встановлюємо причини вибуху, і на жаль, дві людини загинуло. По всіх інших з’ясовуємо", – повідомив він.
Наразі на місці події працюють ДСНС. Із будинку евакуювали 21 особу.

Нагадаємо, в Дарницькому районі Києва приблизно о 10:00 21 червня стався вибух газу в дев'ятиповерхівці. В результаті було пошкоджено декілька поверхів. Крім того, рятувальники з-під завалів дістали дитину.




18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55