Китаєць застряг на дереві під час спроби зробити дівчині пропозицію

 Daily Mail

Житель китайського міста Ічан зазнав невдачі при спробі зробити пропозицію руки і серця своїй коханій. Про це в понеділок, 23 травня, пише Daily Mail.

За задумом чоловіка (його ім'я не називається), він повинен був стрибнути з парашутом з написом «Гоу Хунюнь (Gou Hongyun), виходь за мене», а після приземлення вручити дівчині квіти. Однак вітер втрутився в його плани, і він застряг в гілках разом з парашутом.

Самостійно спуститися на землю молодій людині не вдалося, а прибуття пожежних він був змушений чекати близько години. Після того, як його зняли з дерева за допомогою спеціального крана, чоловік зміг повернутися до початкового плану: він опустився перед своєю подругою на одне коліно і вручив їй букет квітів. Однак і тут його чекала невдача. Дівчина не відповіла на пропозицію і замість цього розвернулася і пішла.

Історія, що відбулася 21 травня, почала широко обговорюватися в інтернеті. Багато користувачів мережі підтримали дівчину, зазначивши, що її молодий чоловік «перегнув палицю». «Пропозиція має бути щирою і емоційною, а не зробленою на публіку», — написав один з них.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення