Кличко доручив відгородити парканом всі аварійні будівлі у Києві

 КМДА

Мер Києва Віталій Кличко доручив головам районів змусити власників всіх аварійних будинків відгородити їх і прибрати сміття з території. Про це повідомляє офіційний сайт КМДА.

Мер оглянув будівлю на вулиці Ярославській у Подільському районі Києва.

"Ми знаходимося в центрі міста, де бачимо аварійну будівлю, не огороджену і перетворену на звалище. І трагедія, яка сталася на Богдана Хмельницького, може повторитися тут. Навпаки - така сама будівля. У більшості ситуацій такі будинки - не тільки небезпечні об'єкти, вони перетворилися на звалища, притулки для бездомних і осередки антисанітарії.

Я доручаю головам районів кожен такий будинок тримати на особистому контролі. Змусити власників навести порядок, вивезти сміття, відгородити будівлі і здійснити протиаварійні заходи. Будемо застосовувати всі важелі впливу тим, хто ігноруватиме наші вимоги", - сказав Кличко.

Нагадаємо, увечері 25 лютого на вулиці Хмельницького в центрі Києва обвалився будинок, визнаний аварійним ще у 2004 році.

У результаті обвалення будівлі загинули двоє людей, ще шістьох врятовано. Кличко доручив перевірити усі столичні будинки в аварійному стані. Крім того, за його словами, столична влада ініціює повернення в комунальну власність будівель, у яких тривалий час не проводили ремонтні роботи.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення