КНДР погрожує знищити Японію і США ядерною бомбою

 Канал 24

Влада КНДР заявила, що Японія "більше не повинна існувати" по сусідству з КНДР та "викорінити загарбників з США" і стерти північноамериканську державу в "попіл і темряву"

Про це йдеться в заяві "Корейського комітету за мир у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні" (державне відомство КНДР, що відповідає за зовнішньополітичну пропаганду).

"Чотири острови японського архіпелагу потрібно втопити у морі ядерною бомбою чучхе", – йдеться в заяві. Також міститься заклик "викорінити загарбників з США" і стерти північноамериканську державу в "попіл і темряву".

Сполучені Штати Америки – це величезна країна, яка впродовж століть вбивала наших громадян. Ми не можемо дозволити їм залишатися в живих,– сказали у "комітеті за мир".

Чучхе – державна ідеологія КНДР, розроблена Кім Ір Сеном, пропагує розвиток країни власними силами. Націонал-комуністична ідеологія була розроблена в противагу "імпортному марксизму".

Нагадаємо, у відповідь на нові ядерні випробування Північної Кореї Радбез ООН ухвалив резолюцію, яка посилює санкційний режим проти КНДР.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення