КНДР запустила ракети в напрямку Японського моря

КНДР запустила шість ракет середньої дальності у напрямку Японського моря після того, як Радбез ООН посилив санкції проти Пхеньяна. Про це повідомляє південнокорейське агентство "Ренхап".

За словами представника Міноборони Південної Кореї Мун Санг-гюн (Moon Sang-gyun) і південнокорейських чиновників, ракети випустили з портового міста Вонсан, де знаходиться військово-морська база.Зараз з'ясовується, який тип ракет використовувався під час запуску. Агентство повідомляє, що ракети пролетіли від 100 до 150 кілометрів, після чого впали в море.

Нагадаємо, напередодні Рада Безпеки ООН посилила санкції щодо КНДР. Згідно з новими обмеженням, всі вантажі, що прямують у країну, мусять обов'язково оглянути. Крім того, вводиться заборона на продаж або постачання стрілецької зброї та легких озброєнь Пхеньяну, також персональні санкції введено проти 16 фізичних та 12 юридичних осіб, в тому числі проти торгових представників Пхеньяна у Сирії, В'єтнамі та Ірані.

Пізніше того ж дня США ввели санкції щодо 12 приватних осіб і п'яти організацій КНДР. Нові санкції покликані переконати Північну Корею відмовитися від своєї програми розробки ядерної зброї.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення