Коли і де помер Гітлер? На Львівському форумі презентують незвичайний роман

Тележурналіст, автор проекту «Надзвичайні новини» Костянтин Стогній випускає свій новий пригодницький роман. Це вже четвертий пригодницький бестселер про загадкові і небезпечні подорожі українського журналіста Віктора Лаврова. Книга «Волки траву не едят» буде презентована на Львівському книжковому форумі, який пройде 12-17 вересня. Оповідання ведеться в художньому стилі, але відсотків на 80 роман - це фактаж, зібраний в експедиціях в Чилі і Аргентині, а також в інших країнах.

У своєму Facebook автор розповів, що приводом до написання книги послужили дві дивні події.

«Перше, коли один з брахманів, ні з того ні з сього, заявив мені: «Якщо вставити спицю в гору Кайлаш (святиня Тибету), то вістря вийде зі священного вулкана Мілімойу в Патагонії (святиня окультного Рейху)... І ще одне, коли видавець газети «Совершенно секретно» дивним чином загинув під час катастрофи літака через «нез'ясовані причини», - розповідає Стогній

Здавалося б, ці події не пов'язані між собою. Однак автор зберігає інтригу: в ході розслідування цієї загадкової авіакатастрофи, і після візиту до підніжжя Кайлаша і Мілімойу, вдалося виявити факти, які говорять про взаємозв'язок між цими подіями.

Анонсуючи вихід пригодницького роману, раніше Стогній розповідав, що після першої експедиції в Чилі і Аргентину він міцно засумнівався: а чи був Гітлер убитий в своєму бункері в 1945-му, як стверджується в офіційній історії? Адже більшість високопоставлених нацистів перемістилися в Південну Америку. Їх сліди були знайдені і в Колонії Дігнідад, і навіть на Південному полюсі. Наприклад, в передмісті Буенос Аероса виявили нацистський тайник. Міністр безпеки Аргентини Патрісія Буллріх в інтерв'ю агентству Associated Press зазначила, що «до багатьох артефактів в колекції додавалися фотографії, на яких високопоставлені німецькі нацисти позують з цими предметами».

Коротко описуючи новий роман, Стогній каже: «Разом з Віктором Лавровим, відомим вже читачеві по Тибету, джунглям Гватемали і островам Океанії, ви пройдете дивовижний шлях містичних духовних пошуків. Побуваєте в заборонених колоніях Чилі та Аргентини. Доторкнетеся до невідомої раніше інформації. І зробите свої власні висновки. Любителі подорожей відкриють для себе нові географічні місця, де варто було б побувати. А туристи, які люблять ненапряжний відпочинок, разом з героєм книги побувають у вишуканому ресторані, зіллються з красунею Аннабель в гарячому танго, і відкриють для себе нові рецепти латиноамериканської кухні. Сподіваюся, що прочитання книги викличе не тільки чудові емоції, а й істотно підвищить загальний рівень ерудиції».

Нагадаємо, що попередній роман Стогній презентував в листопаді 2016 року. Книга «Озеро Ісабаль, або Таємний код смерті» наповнена історіями з шаманами з племені майя. Герой роману український журналіст Лавров здійснює експедицію в Мексику, де розгадує загадки древніх цивілізацій, знайомиться із загадковими манускриптами з пророцтвами, які збулися, легендами і картами.

До того, як тележурналіст почав створювати пригодницькі романи, він написав шість документальних книг - з достовірними фактами і фотографіями-підтвердженями. Всі вони написані за результатами експедицій.

Пригодницькі романи Костянтина Стогнія є в магазинах, в яких представлено видавництво «Фоліо». Зокрема, купити книгу можна в інтернет-магазинах Bukva.ua, Будинок книги та Yakaboo.ua.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення