Коли Україна відкриє кордони: у МОЗ розкрили деталі

Відкривати пункти держкордону будуть з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні, а також рішень інших країнах Європи. Про це заявив головний держсанлікар Віктор Ляшко.

"Кожного тижня в ЄС відбувається засідання профільних міністерств, які відповідають за епідситуацію і транспортне сполучення. Вони розглядають можливість відкриття авіаційного сполучення і обговорюють запуск туристичного літнього сезону. Щотижня вони це обговорюють і рішення до теперішнього часу не прийнято. Україна уважно стежить за ними", - сказав Ляшко.

За динамікою захворюваності Україна на кілька тижнів відстає від Польщі, тому саме цю країну обрали для орієнтиру, додав санлікар.

"Для орієнтиру ми більше беремо для себе Польщу, адже ми йдемо за схожим сценарієм. Тільки вона на два тижні попереду з епідситуацією. Уже будемо дивитися, як вони будуть відкривати (кордони, - ред.). Розумієте, коронавірус - новий вид інфекції, тому складно робити орієнтовні прогнози. Вони досить рідко підтверджуються", - резюмував Ляшко.

Нагадаємо, від коронавірусу в Україні померли 425 людей.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення