У Воронезькій області росії колишній учень з ножами і молотком напав на школу. Про це повідомили російські "ЗМІ".
Повідомляється, що зловмисник зайшов у приміщення безперешкодно - двері були відчинені. Їдальня знаходиться в окремій будівлі, і саме в цей момент учні виходили на обід.
Постраждалих немає. Охоронець, водій автобуса і вчитель фізкультури обеззброїли агресора, а директор натиснув тривожну кнопку і викликав поліцію.
За попередніми даними, в нападника виявлено психічну хворобу. Вирішується питання про поміщення його в психдиспансер на експертизу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55