Колишнього зека, який зґвалтував та вбив дівчину, посадили за ґрати на 14 років

Зловмисника, який зґвалтував, після чого вбив дівчину, засуджено до 14 років позбавлення волі.

Вироком Маньківського районного суду Черкаської області від 27 червня 2019 року жителя Звенигородського району визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.185 (крадіжка), ч.2 ст.15 ч.3 ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), п.10 ч.2 ст.115 (умисне вбивство поєднане із згвалтуванням) Кримінального кодексу України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

"Установлено, що у вересні 2015 року 31-річний житель Звенигородського району, будучи раніше судимим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, по вулиці Зої Космодем’янської в м. Ватутіне Черкаської області під час сварки з потерпілою, маючи злочинний намір, спрямований на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, зґвалтував дівчину, задушив, а потім ще й викрав її особисті речі”, — повідомили у прокуратурі.

У судовому засіданні причетність чоловіка до кримінального правопорушення в повному обсязі доведено прокурором, який ураховуючи ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та особу підсудного, просив суд призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до 14 років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин