"Коля покарав всіх Божою волею": в Україні розгорівся скандал із "великим воєначальником"

Україні "великий воєначальник Коля" наплював на всі закони і підписав указ про те, що його колишній підлеглий, сержант-доброволець з батальйону Кульчицького воював не як військовослужбовець, а був лише резервістом.

Про це у Facebook повідомляє прес-служба Національної гвардії.

"Знайомтеся - це Коля. Дуже "великий воєначальник", їздить до свого кабінету на Печерську в золотистому Крузері і зовсім не їздить по окопах... Коля законів не читає, тому одного разу вирішив, що він - Бог", - йдеться в повідомленні.

У Нагцвардії наголошують, що Коля проігнорував розпорядження лікарів військово-лікарської комісії, які відповідно до законів, записали сержанта військовослужбовцям.

"Плювати Колі, що президент Петро Порошенко, який теж читає закони, в указ на нагородження сержанта медаллю вписав того військовослужбовцям. Плювати Колі, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який теж читає закони, вручав від імені президента медаль сержанту саме як військовослужбовцю", - йдеться у зверненні.

При цьому командувач Нацгвардії особисто умовив сержанта подати в суд на Колю і дав розпорядження своїм юристам "зробити все, щоб людина в суді виграла", тому що "так швидше і простіше виправити те, що натворили Коля і його підлеглі".

"Коля вирішив, що сержант своєю інвалідністю порочить форму Нацгвардії, в якій воював. Коля вирішив своєю Божою волею зобов'язати військкомат внести зміни у військовий квиток сержанта. Коля своєї Божою волею ще й покарав двох офіцерів, які зробили все згідно з законами, які Коля не читає", - резюмували в Нагцвардії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення