Командира миколаївських патрульних, що не реагував на дебош мажорів, усунули (відео)

 Новости - N

Після нічного інциденту в центрі Миколаєва, коли мажори влаштували дебош, але патрульні поліцейські не реагували, командира роти відсторонили. Наразі до міста направили спецкомісію. Про це повідомляє NewsOne.

За словами заступника начальника Нацполіції Олександра Фацевича, щодо патрульних поліцейських розпочато службове розслідування: матеріали передадуть в прокуратуру. Він визнає, що патрульні проявили бездіяльність: "Дійсно дії були незаконними. Поліцейські зобов'язані були відреагувати. Ми їх вчили та вчимо не цьому. Якщо командир роти присутній там і не може прийняти рішення, тому цьому командиру роти і патрульним поліцейським не місце в патрульній поліції, не місце в Національній поліції", - зазначає Фацевич.

Патрульних, провину яких доведуть, звільнять. Точну кількість заступник начальника Нацполіції не називає, проте зазначає, що командир роти, який перебував на місці події, наразі усунений. Крім того, перевірять і керівництво миколаївських патрульних: "Службове розслідування по відношенню до начальника управління патрульної поліції повністю буде запушено. Ми відправляємо комісію в Миколаїв для проведення та оцінки роботи всього управління", - додає Фацевич.

Як він зазначає, такі інциденти у патрульній поліції трапляються нечасто. За час роботи в Україні з 12,5 тисяч патрульних звільнили близько 200: за власним бажанням та за дисциплінарні порушення. Але ситуація в Миколаєві стала винятковою: "Такий резонанс, така ситуація була вперше. Я вам відверто скажу: так, десь є халатне відношення, десь недобросовісне ставлення до служби. По суті елементарна ситуація, яку потібно було присікти з самого початку, цього не було. Вони цього не зробили. Часто таких ситуацій не було. Вони вчаться, вони помиляються. Але це не була помилка, це була халатність", - резюмує Фацевич.

Нагадаємо, що вночі 30 серпня у центрі Миколаєва двоє дебоширів влаштували "розбірки" з таксистом. Чотири-п'ять екіпажів патрульних не наважувалися затримати їх, вислуховували образи, лайку та "не бачили", як людину поруч побили.

Радник міністра МВД також відкрив імена "героїв" дебошу. Начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков заявив, що патрульних, які "споглядали" за дебошем, звільнять. Також він додав, що патрульні "жували шмарклі".

Як виявилося один з дебоширів хизувався у соцмережах георгіївської стрічкою. Крім цього, стало відомо, що він заробляв на контрабанді в Крим.

Після інциденту з мажорами у Миколаєві депутати захотіли зібрати позачергову сесію міськради.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення