Командувачем ССО Міноборони став генерал ВДВ Луньов

 Лівий берег

Командувачем Силами спеціальних операцій Міністерства оборони став генерал-майор Ігор Луньов, який раніше обіймав посаду першого заступника командувача Високомобільними десантними військами. Про це розповів начальник Генерального штабу Збройних Сил Віктор Муженко в інтерв'ю, частину якого опубліковано на сторінці Генштабу у фейсбуці.

"На посаду командувача Силами спеціальних операцій було троє [кандидатів]. Безпосередньо на вищій атестаційній комісії Міноборони були два кандидати. Один через стан здоров'я не зміг брати участь. Були дві кандидатури: генерал-майор Луньов Ігор Васильович і полковник Кривонос Сергій Григорович. Рішенням атестаційної комісії було визначено основного кандидата - генерал-майор Луньов. Якого вже призначено наказом міністра оборони на цю посаду", - сказав він.

При цьому Муженко наголосив, що Луньова вибрали як досвідченого командира, а не представника ВДВ.

Нагадаємо, що раніше Управління спецоперацій ЗСУ очолював Сергій Кривонос.

Луньов здійснював планування і керівництво підрозділами десантних військ під час звільнення населених пунктів Слов'янськ, Краматорськ, Дебальцеве, Вуглегірськ, Жданівка, Нижня Кринка, захоплених бойовиками, а також особисто очолював операції знищення бойовиків на блокпостах і в районах їхнього базування.

У жовтні 2014 року безпосередньо керував угрупованням сил і засобів, які обороняли аеропорт "Донецьк"

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення