Комітет Нобелівської премії миру у 2016 році зафіксував рекордне число номінантів

Отримано 376 пропозицій. Колишній рекорд становив 278Норвезький комітет Нобелівської премії миру 2016 року отримав рекордну кількість пропозицій на присудження премії - 376, повідомляє ІНТЕРФАКС-Україна.

За даними представників комітету, серед отриманих пропозицій - 228 приватних осіб і 148 організацій.Колишній рекорд Норвезького Нобелівського комітету становив 278 пропозицій. Їх отримали 2014 року.

Зазвичай Норвезький Нобелівський комітет отримує понад 200 пропозицій від представників урядів, парламентів, професорів університетів і колишніх нобелівських лауреатів.Поки що відомо, що на цей рік надійшли пропозиції вручити Нобелівську премію миру жертвам терористичного угруповання "Ісламська держава", предстоятелю Римсько-католицької церкви папі Франциску і жіночій велосипедній команді Афганістану, повідомляє агентство.

Нагадаємо, Нобелівську премію миру 2015 року вручили "квартету" національного діалогу Тунісу.

Як повідомляли, на Нобелівську премію миру номіновано також кандидата в президенти США Дональда Трампа, Едварда Сноудена, міністра енергетики США і голову ядерного агентства Ірану.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення