Конфлікт на ґрунті сексуальних домагань: з'явилися подробиці вбивства дитини на Київщині

Під ранок, в ніч на 10 серпня, стурбований чоловік заявив до Яготинської поліції про пропажу його 12-річної доньки Софії. Згодом дитину знайшли мертвою. Про це повідомив глава ГУНП в Київській області Андрій Нєбитов.

Зазначається, що начебто, ввечері батько дозволив дитині гуляти до 3-ї години ночі, але вона до ранку вдома так і не з’явилась.

Особовий склад Яготинського, Переяслав-Хмельницького відділів поліції та окремих підрозділів Головного управління поліції Київщини був піднятий по тривозі. До пошуків долучилися кінологи та громадськість.

Кримінальна та ювенальна поліція покроково встановили останні години дівчини і вийшли на 15-річного місцевого жителя, який останнім бачив Софію.

Хлопець спочатку вигадував історії, намагався переконати поліцейських, що дівчина вночі поїхала на маршрутці в інше місто, але згодом показав, де залишив бездиханне тіло.

Конфлікт стався на ґрунті сексуальних домагань з боку хлопця, і отримавши відмову, задушив дівчинку її ж ременем.

Страшна трагедія, але вона страшніша тим, що її можна було цілковито попередити.

Не можуть неповнолітні діти гуляти до 3-ї години ночі. Батьки повинні бути свідомі та відповідальні.

Цього тата, ювенальні поліцейські притягнуть до адмінвідповідальності, яка передбачена Законом, але це не поверне життя маленької дівчинки і не виправить долю цього хлопця, який, скоріш за все, не менше десятка років проведе за ґратами.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення