Вперше в історії переможницею конкурсу краси стала жінка-трансгендер. Про це повідомляє Telegram-канал Life Shot.
"27-річна Каталунья Енрікес народилася хлопчиком, а тепер її визнали найкрасивішою жінкою штату Невада. Ця перемога дає Енрікес право боротися за титул "Міс США". Національний конкурс краси в Америці пройде в листопаді цього року", - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55