Контрнаступ ЗСУ відкладається: Арестович закликав готуватися до довгого та кривавого конфлікту з РФ

Росія намагається виснажити Збройні Сили України, щоб не дати їм накопичити в потрібній кількості західну зброю. Про це в ефірі 24 каналу заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

За його словами, через це "все, що ми могли б накопичити - вистрілюємо за день".

"Це і заважає нам зібрати сили для контрнаступу. Такої небезпеки, як була на початку війни, вже не буде. Але доведеться воювати довго і зупиняти ці всі наступи", - зазначив він.

Арестович переконаний, що затягування з боку РФ не тільки тягне труднощі з контрнаступом ЗСУ, але і буде повільно виснажувати українську економіку і військові сили.

"Не думаю, що цей план Росія втілить. Я вважаю, що ленд-ліз від Америки переможе російські спроби. Але це точно може тривати місяцями, тому потрібно налаштовуватися, що конфлікт буде довгим і кривавим", - застеріг він.

За його словами, ситуація на фронті дійсно важка. Якщо дивитися на неї очима простого солдата - дійсно важко втрачати побратимів і маневрувати між постійними артилерійськими та авіаційними обстрілами.

"Однак якщо дивитися на загальну лінію фронту і проводити проекцію на війну по всій країні, то росіяни не досягають мети цієї операції, щонайменше", - запевнив він.

Нагадаємо, нещодавно Арестович "оновив" свій прогноз щодо термінів війни, заявивши, що вона може тривати до 2042 року, але в іншому форматі. Водночас про те, що війна в Україні буде тривалою і не закінчиться у травні, заявив і секретар РНБО Олексій Данилов.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення