Корабель у бойовій готовністі маневрував біля американського крейсера

 Дождь

ВМС США повідомили про нові «небезпечні» маневри російського корабля «Ярослав Мудрий» у Середземному морі поряд з американським крейсером San Jacinto. Про це у п'ятницю, 1 липня, повідомляє Defense News з посиланням на звіт відомства.

Згідно з даними звіту, «Ярослав Мудрий» 30 червня наблизився до San Jacinto на відстань приблизно 137 метрів з расчехленною зброєю. Про яку саме зброю йдеться, в повідомленні не говориться.

Напередодні у ЗС США заявили про те, що російський сторожовий корабель «Ярослав Мудрий» подав американському есмінцю «Грейвли» помилкові сигнали про зближення в Середземному морі.

«Ярослав Мудрий» подав сигнал «куля-ромб-куля», що означає за міжнародними правилами, що корабель обмежений у русі. При цьому сторожовик змінював курс і швидкість так само, як і американський есмінець Gravely, що знаходився поруч.

У квітні 2016 року російські Су-24 пролетіли над американським есмінцем «Дональдом Куком». На відеозаписі, яка була опублікована Європейським командуванням Збройних сил США було видно, що літаки летіли на максимально близькій до кораблів відстані.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення