Коронавірус дістався до білоруського футболу: два матчі чемпіонату країни були перенесені через те, що у гравців був запідозрений COVID-19. Про це повідомляється на сайті федерації футболу Білорусі.
Бюро виконкому федерації прийняло рішення про перенесення матчу дев'ятого туру Вищої ліги між «Мінськом» і «Німаном» на більш пізній термін. Він повинен був пройти в Мінську 15 травня в 18:00. Також була перенесена зустріч п'ятого туру першої ліги «Арсенал» - ГОБЖД, яка повинна була відбутися 16 травня.
У більшості європейських футбольних чемпіонатів через пандемію коронавіруса сезон тимчасово призупинено. Розіграш першості Білорусії весь цей час триває.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55