Коронавірус може викликати пухлини в організмі

Коронавірус може викликати пухлини в організмі людини. Новоутворення виявили в кишківнику у багатьох пацієнтів в США, де на коронавірус захворіло понад 1,3 мільйона людей. Крім новоутворень у пацієнтів з COVID-19 були також і інші порушення в роботі кишківнику, пише науковий журнал Radiology.

Усього лікарі обстежили 414 пацієнтів з лікарні в Массачусетсі, середній вік яких 57 років. Майже у третини з них були виявлені кишкові проблеми - різні порушення і новоутворення.

Найчастіше такі проблеми виявляли у "важких" пацієнтів, що лежали у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі кажуть, щоб зрозуміти, чому вірус робить такий вплив на кишківник, потрібні додаткові дослідження.

Найбільш небезпечною патологією кишківника, виявленою у ряду пацієнтів, був пневматоз. При такому ускладненні гази проникають у стінки кишечника й утворюють там пухлини - кісти.

У інших пацієнтів були виявлені ішемія кишківника (синдром, що виникає в результаті звуження брижових артерій та обмеження припливу крові до стінки тонкої кишки), а також холестаз - хвороба, при якій порушується утворення жовчі.

Раніше повідомляли, скільки українців може захворіти на коронавірус у червні.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення