В апараті МОЗ було виявлено перший випадок зараження коронавірусом. Про це у вівторок, 2 червня, повідомив глава МОЗ Максим Степанов.
Інфекція була виявлена напередодні. Встановлено коло осіб, з якими контактував заражений співробітник. Вони пройдуть тестування на коронавірус.
«Люди відправляться на самоізоляцію. Тобто все так, як це відбувається на будь-якому іншому підприємстві або організації», - підкреслив Степанов.
Нагадаємо, в Індії священник обезголовив чоловіка заради перемоги над коронавірусом.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55